Senza smyslová dílnička se Střídáme hračky (čtvrtek 25.7.)

2192/9-0
Neohodnoceno

Speciální akce, na které bude připraveno několik stanovišť se smyslovým materiálem a kdo bude mít zájem, ten si bude moci vyrobit svůj vlastní senza sliz nebo úžasnou voňavou senza modelínu (nebo obojí :), oboje v barvách a s ozdobičkami podle svého přání.

Navíc Barča ze Střídáme hračky pro děti přinese několik oblíbených hraček, které si budou moci děti vyzkoušet. Pro návštěvníky si připravila krásnou akci - 1 týden půjčení navíc zdarma (platí při půjčení na 2/3/4 týdny)!

A to není vše, během akce si budete moci zakoupit produkty s 10% slevou (pouze na místě, lze platit jako vždy hotově nebo kartou).

Je jedno, v kolik hodin dorazíte a jak dlouho si budou děti hrát (dopoledne 9:00 - 11:30, odpoledne 14:30 - 17:00).

Těšíme se na vás!


  • (3 ks) Skladem
180 Kč
  • Varianta
Kategorie: Senza akce
 

Cena je za vstup pro 1 dítě, doprovod (1 dospělá osoba) vstupné neplatí. Další dospělá osoba je zpoplatněna 50 Kč (bude platit na místě).

Výroba slizu a modelíny bude zpoplatněna 90 Kč/ks a bude se platit také až na místě. 

 

Místo konání: Slovanská 64, Plzeň

Pokud nakupujete samotný kroužek a nepřejete si nic zaslat na adresu, vyberte variantu doručení Osobní odběr na kroužku.

Prostor je pro vás dostupný od 9:30 (dopoledne) a od 14:30 (odpoledne), dřívější vstup nebude možný.

Podrobnosti ohledně kroužku, včetně toho, co vzít s sebou, Vám přijdou do e-mailu po zaplacení objednávky.

Z kroužku se můžete odhlásit (e-mailem na info@senzahratky.cz nebo na instagramu ve zprávě @senza_hratky) 48 hodin před konáním kroužku, abychom Vám mohly vrátit platbu. Pokud byste onemocněli a kroužek byl následující den nebo dokonce ten samý, můžete vyslat třeba kamarádku s jejím dítětem.

 

Čtěte prosím pozorně informační e-mail, který Vám přijde po zaplacení objednávky!