Hodnocení obchodu

5,0 6 hodnocení
Přidat hodnocení
5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
EU Avatar autora Eliška Uxová | 1.10.2023
S E-shopem a celkově s kroužky které dělají pro naše detičky tyhle dvě Dámy je skvělý 🤗 mohu jen doporučit komunikace s nimy byla vždy vstřícná a moc milá. Určitě jsme s malým(3roky) na kroužek nepřišli naposledy a na tomto e-shopu jsem určitě ani naposledy nenakupovala 🤗 mohu jen doporučit všemi 10!!! Jde vidět že to děláte s láskou a péčí aby vaši malý zákazníci odcházeli co nejvíce nadšeni 🤗a my maminky taky ❤️ děkuji !!!
AP Avatar autora Alena Pospíchalová | 3.8.2023
Chodíme s dcerou od začátku fungování senza hrátek a všem doporučujeme :-) Milý přístup a spousta aktivit co zabaví každého prcka (i dospělého 😁)
PK Avatar autora Pavla Motyčková Karpíšková | 3.8.2023
Dcerka zbožňuje obarvenou rýži a cizrnu, protože si může dle libosti vybírat barevné kombinace na třídící tácy. Dost frčí včeličky a zmrzlina. V kurzu jsou i vodní perly, modelíny a moc se těšíme na ucelené boxy. Kroužky taktéž doporučujeme všema deseti! Děkujeme z vše ♥️
TZ Avatar autora Tereza Zdvihalová | 3.8.2023
Skvělé kroužky a úžasné produkty. Rády se s dcerou vracíme a doporučujeme dále. Děkuji za vaši práci
AH Avatar autora Anna Hrubantová | 22.7.2023
S dcerou (2,5) můžeme senza hrátky jenom doporučit 😊 už jsme na to nalákaly i další kamarádky s dětma a doporučujeme kudy chodíme. Moc se mi líbí, že je každé stanoviště uplně jiné, takže si každé dítě najde to své, ale zároveň může zkusit všechno možné (my většinou zůstaneme u vody). Vše probíhá klidně a přátelsky a jako bonus se skoro všechno dá zakoupit i domů. Já na tom nejvíc oceňuji, že to pak nemusím uklízet 😄
M Avatar autora Michaela | 22.7.2023
Líbí se mi, že je každý týden kroužek jiný a můžeme tedy chodit pravidelně a stanoviště se furt neopakují. A velké plus jsou vodní perly na každém kroužku, ty zabaví všechny. Moc se mi líbí, že co si vyzkoušíme a vidíme, že děti baví, tak si můžeme rovnou i zakoupit domů.

Stránka 1 z 1 , položek celkem: 6