Otázky a odpovědi

  • Pro jak staré děti je kroužek vhodný? Věkové omezení nemáme, resp. jsme zvolily podmínku, že dítě musí umět samostatně stát. A horní hranice se velmi těžko určuje, ale máme zkušenost, že sensory play zaujme i mladší školáky.
  • Mám i malé miminko a nemám pro něj hlídání, mohu ho vzít s sebou? Ano, samozřejmě, ale pokud ho můžete přinést v nosítku, tím lépe. Kočárek můžete nechat venku nebo ho můžeme snést po schodech a ponechat vedle prostoru, kde bude kroužek, abyste ho měla na očích. Na místě bude k dispozici 1 houpátko. Ovšem na zemi podložky mít nebudeme, to je třeba si přinést případně vlastní.
  • Jsme nemocní, můžeme kroužek zrušit? Ano, ale je třeba ho zrušit 48 hodin před konáním akce, abychom Vám vrátily platbu. Pokud byste onemocněli a kroužek byl následující den nebo dokonce ten samý, můžete vyslat třeba kamarádku s jejím dítětem.
  • Mohu přijít s manželem nebo jiným doprovodem? Výjimky děláme u prvních hodin, jinak je možný jen 1 doprovod. Je to pouze z kapacitních důvodů, protože pokud by mělo každé dítě dva doprovody, už by tam nebyl ideální prostor pro hru.
  • Jsou stanoviště nějakým způsobem hygienicky ošetřena? Během kroužku budeme pomůcky průběžně dezinfikovat, po skončení kroužku bude proveden důkladnější úklid, vyměněna modelína apod. Na každém stanovišti jsou k dispozici ručníčky, které budou po každém kroužku vyměněny za čisté. Hygiena je pro nás důležitá, ani my si domů ke svým dětem žádný ten bacil přinést nechceme…

Máte další dotazy? Neváhejte nám napsat e-mail nebo zprávu na instagramu.