Tip

Senza šumící set "dinosauři"

1807/SET 1807/SET2 Zvolte variantu
Neohodnoceno
  • 1 z 4

Vymazlený set uchvátí všechny milovníky dinosaurů. Set obsahuje sopku, dózu s lávovým prachem, lahvičku s kapalinou, která aktivuje lávu, silikonovou mističku, kapátko, skleněné kamínky, dřevěnou lžičku a můžete si zvolit, zda chcete i 5 miniatur dinosaurů nebo bez.

Stačí do lávy nasypat prášek a přidávat postupně kapalinu (buď rovnou z lahvičky nebo ji můžete nalít do silikonové mističky a dávkovat ji do sopky pomocí kapátka) a uvidíte, co se bude dít. 

Myslíme na detaily. Až vám dojde prášek i kapalina, nádobky vyhazovat nemusíte, stačí je opět naplnit nebo jinak využít nejen při smyslové hře. 


  • Zvolte variantuK dodání do 7 - 14 dníK dodání do 7 - 14 dní
390 Kč 490 Kč od 390 Kč
  • Varianta
Kategorie: Materiál pro smyslové hraní
Halloween:
 

Balení obsahuje 150 g jedlé sody obarvené potravinářským barvivem se třpytkami,  lahvičku (100 ml) s vodou, kyselinou citrónovou a potravinářským barvivem, jednu silikonovou formičku na muffiny, dřevěnou lžičku, kapátko (barva se může lišit), 1 sopku vytištěnou na 3D tiskárně (spodní průměr cca 12 cm, výška 6,8 cm), 8 černých skleněných kamínků a pokud vyberete variantu s dinosaury, tak obdržíte náhodný mix 5 plastových miniatur dinosaurů.

Vše hezky zabaleno.

Senza prášek ani kapalina nejsou určeny ke konzumaci, ale ke smyslové hře pod dozorem dospělé osoby! Při zásahu očí ihned důkladně vypláchněte, pokud by zarudnutí přetrvávalo, vyhledejte lékařskou pomoc.

Nevhodné pro děti do 3 let.